بهترین شهرهای آمریکا برای دانشجویان – قسمت ۱

بهترین شهرهای آمریکا برای دانشجویان کالج ها

بهترین شهرهای آمریکا برای دانشجویان – قسمت ۱

دانشجویانی که متولد دهه ۸۰ و اواخر ۹۰ هستند اکنون بزرگ ترین تصمیمات زندگی شان را می گیرند. به طور مثال در کجا تحصیل کنند؟ مطالعات مردم شناسی مورد تاکید بسیار بوده و جدیدترین داده ها نشان می دهد که فرصت های اقتصادی و تمایلات اجتماعی دو عامل مهم در تصمیم گیری برای محل زندگی هستند.

برای فهمیدن این که کدام شهر ها در ایالات متحده ممکن است بهترین گزینه برای دانشجویان مذکور باشد یک تحقیق توسط  OnlineColleges.com انجام شده تا رتبه بندی برای شهرهای آمریکا انجام شود. بالاترین رتبه بر این اساس شهر آستین در ایالت تگزاس بود، با فرصت هایی که ایالت تگزاس برای تحصیل فراهم می کند تعجبی هم ندارد و به خصوص به شکل دانشکده های آنلاین online colleges in Texas:

Hans Hanson صاحب موسسه مشاوره دانشگاهی Total College Advisory (یک موسسه مشاوره ملی برای کمک به دانشجویان برای یافتن بهترین کالج و ادامه راه مطالعاتی تا رسیدن به شغل مطلوب) می گوید:”یک جامعه که منعکس کننده پایه اقتصادی خوب به همراه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی می تواند فرصت های زیادی برای کار و جای با کیفیتی برا ی زندگی باشد.”

Hanson همچنین می گوید:”شهر مطلوب از این نظر باید برای جذب مشاغل و کارکنان جوان پیشرو باشد، این شهر باید در ارائه سرگرمی های فرهنگی و اجتماعی پیشرو باشد تا مشاغل را جذب کند، این شهر باید دارای صنایع فنی مانند شهر آستین باشد که برای یک یا دو دهه آینده در موقعیت رشد قرار گرفته باشند.”

millennials-header

فرصت های اقتصادی

دانشجویان امروزی با عواقب وام های دانشجویی بیش از هر نسل دیگری روبه رو هستند. آن ها از یک دوره برون رفت از بحران اقتصادی می آیند و بنابراین  فکرشان پر از تصمیماتی است که در پس زمینه آن بازگشت سود سرمایه گذاری است یعنی آیا این مدرک برآورنده سبک زندگی دلخواهم خواهد بود یا نه؟

گرایش های اجتماعی

یک گزارش کاخ سفید تحت عنوان “۱۵حقیقت اقتصادی در مورد دانشجویان” تاکید می کند که این گروه در باره تاثیرشان بر جهان اطراف اهمیت می دهند، به دسترسی به رویدادهای فرهنگی و فعالیت ها ی اجتماعی علاقه دارند و احساس شدیدی به تعادل در کار دارند. گزارش اکتبر سال ۲۰۱۴ می گوید: این دانشجویان می خواهند تاثیر اجتماعی مثبتی بر فرزندان و تشکل ها داشته باشند و نیز به کل جامعه.

مطالعات جدید نشان می دهدکه نسل جدید علاقه مند به زیر ساخت ها و رفاه شهری هستند.گزارش اخیر Nielsen (با عنوان فروریختن افسانهها در نسل نو) نشان داد که ۶۲ درصد آن ها ترجیح می دهند در جوامع ترکیبی مانند شهرها زندگی کنند.

و بنابر یک مطالعه توسط بنیاد Rockefeller 66 درصد نسل جدید می گویند که دسترسی به حمل ونقل کیفیت بالا یکی از سه معیار اصلی آن ها برای انتخاب محل زندگی است.

این ها فقط چند تا از یافته هایی است که به روش شناسی مان شکل داد تا بهترین شهر ها را برای این گروه سنی انتخاب کنیم. رتبه بندی ما بر روی شهرهای بالای ۴۰۰ هزار نفر جمعیت متمرکز شد که ۴۳ شهر می شدند. با استفاده از این فاکتورها در این جا فهرستی از بهترین شهرهای ایالات متحده برای دانشجویان نسل نو وجود دارد. (به همراه اطلاعات رتبه بندی)

(۱) شهر آستین، ایالت تگزاس

table-austin

هیچ بحثی در این که جوانان دوست دارند در آستین زندگی کنند وجود ندارد زیرا که طبق شواهد نقطه شماره یک برای جوانان در سنین ۲۰ تا ۳۴ است. ShilpaBakre سخنگوی اداره گردشگری آستین می گوید: “آستین به دلیل در حال رشد بودن و داشتن هیجان، یک نقطه اتصال نوآوری برای ایده ها و رویدادها است”.(دانشگاه های آنلاین تگزاس را در این جا ببینید)

علاوه بر تمام جشنواره های مهم، آستین شرکت های فناوری بزرگ زیادی مانند گوگل، فیسبوک، اپل،نشنال اینسترومنت و بسیاری دیگر را جذب خود کرده است ونیز بازیگر مهمی در راه اندازی صحنه فناوری به شمار می رود.

تا آن جا که سرگرمی مورد نظر است آستین تحت عنوان پایتخت موسیقی زنده دنیا نامیده می شود که دارای بیشتر از ۲۵۰ رویداد موسیقی در سطح شهر است.پس از آن جشنواره های موسیقی هستند که در جنوب تا جنوب غرب شناخته شده ترین هستند و هر ساله در اواسط ماه مارس برگزار می شوند.

به مطالب بالا نرخ بالای اشتغال ،جو دانشگاهی شهر که شامل دانشگاه های تگزاس در آستین ،سنت ادواردزو هاتسون تیلوتسون می شود و تنوع در حال افزایش را اضافه کنید خواهید دید که چرا این شهر به کعبه آمال جوانان تبدیل شده است.

(۲) شهر اوماها، ایالت نبراسکا

table-omaha

با هزینه های در حد توان زندگی ،بهترین زمان های سفر و یک نرخ اشتغال عالی اوماها در این رتبه بندی در جای دوم قرار می گیرد. Alissa Nehe سخنگوی اتاق اوماهای بزرگ می گوید:”اگر نگاهی به اطراف بیاندازید خواهید دید که اوماها نگاه و اهمیت ویژه ای به جوانان و نیروی کارش قائل است.ما گروه های شاغل حرفه های در سطح شهر داریم که فعال و در گیر کار هستند.این اجتماع در حال تکامل است و کلامشان ایجاد تغییر است”

Nehe می افزاید که این شهر برای صحنه های موسیقی مستقلش شهرت جهانی دارد و ایستگاه مورد علاقه و زمین حاصل خیزی برای هنرمندان محلی است.

دکتر Daniel J. Shipp قائم مقام دانشگاه نبراسکا ی اوماها می گوید: بعد از فارغ التحصیلی فرصت ها شغلی زیادی برای دانشجویان وجود دارد. او می گوید اوماها یک جامعه مشارکتی شناخته شده بین المللی را تاسیس کرده است. آمار شهر اوماها از نظر سرانه ۵۰۰ شرکت برتر مجله فورچون ۵۰ درصد بیشتر از نیویورک، چهار برابر شهر کانزاس و لس آنجلس و بیشتر از ده برابر شهر آستین در ایالت تگزاس است. اگر در جست و جوی کارورزی یا یا محل کار باشند، دانشجویان دانشگاه اوماها نبراسکا از امتیازاتی بهره می برند که فقط معدودی از دانشگاه ها از آن بهره مندند.

(۳) شهر اوکلاهما، ایالت اوکلاهما

table-ok

شهر اوکلاهما از رتبه بندی مجازی ما مدال برنز را در مناطق کلیدی می گیرد.برای داشتن پایین ترین شهریه تحصیلی در کشور رتبه اول را دارد و در رتبه ده شهر برتر هزینه های کم زندگی قرار می گیرد (همه عواملی که برای انتخاب یک محل تحصیل مورد نظر هستند)این امر نشان می دهد که چرا سهم بزرگی از جمعیت این شهر بین سنین ۲۰ و ۳۴ سال است.

Drew Dugan معاون اول اتاق شهر اوکلاهما در امور توسعه نیروی کار و آموزش می گوید:”شهر اوکلاهما دارای یک آینده روشن است. تقاضا برای نیروی کار جوان در همه بخش ها وجود دارد از مهندسان و کارگران فنی گرفته تا کارکنان بخش سلامت و کارگران ماهر بخش تجارت و صنایع”.

او همچنین بیان می کند که برنامه توسعه سرمایه پروژه های شهری که به امکانات ورزشی ،تفریحی ، فرهنگی و همایش ها اختصاص داده شده است به عنوان بخشی از جاذبه هایی است که برای جوانان در نظر گرفته شده است.با همه رفاه حاصل از پروژه های شهری ، رشد مرکز شهر و دیگر موارد ،اکلاهما چیزی شده است که ما قبلا نداشته ایم.

(۴) شهر سیاتل، ایالت واشنگتن

table-seattle

از زمان موسیقی grunge تا به حال سیاتل رتبه بالایی در میان جوانانی که از فرهنگ و تفریح لذت می برند دارد.و البته قهوه هم نقش دارد.در حقیقت بنابر گفته موسسه ملی معاملات ملکی ۲۸درصد جابجایی ها بین سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۲ مربوط به جوانان بین ۲۰ و ۳۴ سال بوده است.

این شهر در میانگین دستمزد سالانه هم رتبه ششم را به لطف شرکت های های تک که کارفرماهای اصلی منطقه هستند مانند مایکروسافت و آمازون در دست دارد.

(۵) شهر کلرادو اسپرینگ، ایالت کلرادو

table-colorado

این شهر در ۵ شهر برتر قرار دارد ولی تعجب نکنید اگر در سال های آینده در رتبه های بالاتری قرار گیرد.یک گزارش به وسیله Trulia از داده های سرشماری نشان می دهد که شهر کلرادو اسپرینگ سریع ترین رشد در جمعیت نسل جوان را دارد و از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ افزایش سه و دو دهم را داشته است.

این شهر با صنایع دفاعی و نیز دو پایگاه هوایی و آکادمی نیروی هوایی آمریکا خانه فرصت های اشتغال است و افرادی را با علاقه های نظامی به این شهر می کشاند.

کلرادو اسپرینگ همچنین با پارک ملی زیبایش و بیش از ۳۰۰ روز آفتابی اش در سال معروف است، چیزی که جوانان علاقه مند به طبیعت و ورزش را جذب خود می کند.

(۶) شهر سان فرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا

table-sanfran

سان فرانسیسکو اولین شهر بزرگ در این فهرست است که به لطف فرصت های درآمدی بالا، جمعیت بالای دانشجویان و فارغ التحصیلان و البته مراکز تفریحی به این رتبه دست یافته است. محبوبیت آن سبب هزینه های بالای زندگی و طولانی شدن مدت سفر شهری در این شهر شده است. (دو دلیلی که باعث شده در ۵ شهر برتر قرار نگیرد). (دانشکده های آنلاین کالیفرنیا را ببینید)

(۷) شهر کلمبوس، ایالت اوهایو

table-columbus

 

این مقاله ادامه دارد … 

این مقاله به شکل کامل در وب سایت OnlineColleges.com آمده است.

Colorado

تحصیل در کلرادو Colorado

Colorado


پایتخت – Denver دنور

بزرگترین شهر- Denver

جمعیت- ۵۰۲۹۱۹۶

 

ایالت کلرادو به دلیل واحه های زیست محیطی متفکران لیبرالش شهرت ملی دارد. نه تنها آنجا محل برخی از زیباترین مناظر جغرافیایی الهام بخش آمریکایی بوده، بلکه پایتخت ایالت کلرادو در Denver محل دانشگاه Colorado، کالج ایالتی شهر Denver، دانشگاه Johnson & WAles، دانشگاه Regis، کالج Remington و دانشگاه Denver می باشد.

اگر شما به دنبال تحصیل در رشته های کسب و کار و یا مهندسی هستید، می توانید دانشگاه مناسب خود را در دانشگاهDenver بیابید که از نظر برنامه های مقاطع تحصیلات تکمیلی در بالاترین نقطه قرار دارد.

کلرادو نیز بخاطر داشتن تعداد زیاد روزهای آفتابی و درخشانی که در طول سال در تقویم دارد در ایالات متحده رتبه سوم را دارد (بعد از شهر های سان دیگو، کالیفرنیا و میامی، فلوریدا)! که گفته می شود، حتی دانش آموزان از این ایالت ها ، و همچنین سایر نقاط جهان به کلرادو کشیده شده اند!

در مورد زندگی در دنور، مایکل، یک دانشجوی بین المللی محصل در کلرادو، نمی تواند راضی تر از این باشد! همانطور که او می گوید، “کلرادو، به خصوص جایی که من در دنور زندگی می کنم، کاملا زیبا است! آسمان تقریبا همیشه آفتابی و آبی بوده، و کوه ها یی که با فاصله از اینجا قرار دارند یک پس زمینه با شکوهی را تشکیل می دهند. گذشته از دوستی مردم اینجا، فعالیت های زیادی وجود دارند که شما را در خارج از منزل سرگرم می کنند، ازجمله از اسکی و کمپینگ  گرفته تا جشنواره آبجو و تیم های ورزشی ایالتی (اسب های وحشی، ناگت، رشته کوه های راکی​​، و غیره). “

Colorado

مایکل خیلی قدردان احساساتی است که  او با بسیاری از دانشجویان و اعضای جامعه دانشجویی مقیم در دانشگاه های کلرادو سهیم می باشد. وی با بررسی زمان تحصیل خود در شهر دنورمتوجه جمعیت رو به رشدی از دانشجویان بین المللی با دیدگاه های فرهنگی متنوع شده است که این مکان را برای تحصیل هیجان انگیز کرده اند. “دنورخانه تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی است. در واقع، ایالت کلرادو در ایالات متحده از لحاظ تعداد دانشجویان خارجی که میزبانشان می باشد در رتبه ۲۹ ام قرار دارد!” مایکل  اضافه می کند، “من در واقع در یک گروه از دانش آموزان بین المللی اسکان یافتم و با دو دانشجوی چینی محصل در رشته امور مالی زندگی می کنم. آنها یک منبع بزرگ دنیای واقعی برای من هستند که به گسترش چشم انداز من از دنیا کمک کرده اند، به خصوص زمانی که در کلاس سیاست خارجی چینی شرکت کردم.” و حق با مایکل بود – کلرادو در هر سال میزبان حدود ۷۰۰۰ دانشجوی بین المللی بوده که اکثر دانشجویان در دانشگاه کلرادو در بولدرBoulder ، و پس از آن در دانشگاه ایالتی کلرادو و دانشگاه دنور تحصیل می کنند. مایکل اطمینان دارد آموزش وی در کلرادو او را برای کار در سراسر جهان جهت بهبود دیپلماسی بین المللی و روابط جهانی آماده خواهد کرد.

دانش آموزان آینده نگر که علاقه مند به تحصیل در کلرادو هستند اغلب متوجه می شوند که این ایالت  یک کالج غنی و فارغ التحصیل با تجربه را ارائه می دهد. دانشجویان بین المللی در کلرادو متوجه  تنوع فرهنگی گوناگون می شوند. نه تنها دانشجویان بین المللی برنامه های علمی منحصر به فرد و هیجان انگیزی برای انتخاب خواهند داشت ، بلکه همچنین دسترسی به گزینه های غذا و سرگرمی ، شرایط زندگی مناسب، تفریحگاه های اسکی در سطح جهانی ، همراه با آب و هوای ایده آل و زمین برای همه انواع ورزش ها و فعالیت در فضای باز خواهند داشت!

کالج ها و دانشگاه های کلرادو برنامه های علمی برتری در زمینه های متنوع مختلفی از جمله  امور بین المللی، مطالعات زیست محیطی، کسب و کار، پایداری و رهبری جهانی، و همچنین توسعه بخش غیر انتفاعی و نوآوری ارائه می دهند. در واقع، هنگامی که نوبت به بخش های غیر انتفاعی می رسد، ایالت کلرادو در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده است ، از آنجا که پایتختش دنور از بین شهرهای ایالات متحده  سرانه بدون سود کشور را هدایت می کند. این روند منجر به ثروت باد آورده بزرگی برای دانشجویان مشغول به تحصیل در کلرادو شده که علاقه مند به کسب تجربه در بخش خدمات عمومی به همراه فرصت های کارآموزی غیر سود آور در طول دوران تحصیل و پس از فارغ التحصیلی می باشند.

 

شهر های آمریکا

شهر های آمریکا بهترین مقصد توریستی دنیا

شهر نیویورک، نیویورک

پرجمعیت ترین شهر آمریکا با جمعیت سرشماری شده ۸٫۲۴۴٫۹۱۰ نفری در سال ۲۰۱۱٫ اگر شما فرصت به صدا در آوردنزنگ در سال جدید در میدان تایمز( مرکز اصلی صنعت گری دنیا) را نداشته باشید یک رویداد هیجان انگیز را از دست داده اید. بسیاری از مناطق و نقاط دیدنی نیویورک با حدود ۵۰ میلیون بازدید کننده سالانه ی خود مورد توجه قرار گرفته است. نیویورک تاثیر قابل توجهی بر تجارت، امور مالی، رسانه، هنر، مد، پژوهش، تکنولوژی، آموزش و سرگرمی دارد.

شهر های آمریکا

واشنگتون دی سی، ناحیه کلمبیا

واشنگتون دی سی پایتخت ایالات متحده آمریکاست. واشنگتون دی سی در ۲۰۱۲ با جمعیت حدود ۶۳۲٫۳۲۳ نفری بیست و پنجمین مکان پرجمعیت ایالات متحده بوده است. شهر میزبان ۱۷۶ سفارتخانه خارجی و همچنین مقر سازمان های بین المللی، اتحادیه های کارگری، سازمان های غیر انتفاعی، گروههای لابی، و انجمن های حرفه ای می باشد. واشنگتون دی سی مقصد رویایی برای گردشگری است- باز دید از موزه Smithsonian و باغ وحش ملی و جاهای دیگر ….

شهر های آمریکا

شیکاگو- ایلیونیز

جمعیت تقریباً ۲٫۷۰۰٫۰۰۰ نفری شیکاگو ان را سومین شهر پر جمعیت آمریکا ساخته است. شهر، مرکز بین المللی امور مالی، تجارت، صنعت، ارتباطات، و حمل نقل توسط فرودگاه بین المللی اُهار( دومین فرودگاه شلوغ و پر رفت و آمد دنیا) می باشد.

شهرت شیکاگو بخاطر فرهنگ مردمی، ورزش، سرگرمی، بازرگانی، تجارت و دانشگاه های مشهور آن است.

شهر های آمریکا

سان فرانسیسکو، کالیفورنیا

سان فرانسیسکو بطور رسمی شهر و ناحیه اصلی شبه جزیره سان فرانسیسکو و یکی از مراکز مهم امور مالی و فرهنگی کالیفورنیای شمالی و منطقه خلیج سان فرانسیسکو است. سان فرانسیسکو مقصد عمومی هم برای گردشگران خارجی و هم داخلی و هم اجلاسیه هایی با توجه به آمیزه ای از فرهنگ، آب و هوا، جاذبه ها و بازرگانی اش است. سان فرانسیسکو بعد از لس آنجلس، سان دیه گو و سان خوزه چهارمین شهر پر جمعیت ایالت کالیفرنیا و چهارده همین شهر پر جمعیت ایالات متحده آمریکاست.

شهر های آمریکا

پورتلند، مِین

پورتلند بزرگترین شهر ایالت مِین (Maine) و بزرگترین منطقه اعیانی ناحیه کامبرلند است. جمعیت کلان شهر پورتلند در سال ۲۰۱۰ بیش از ۵۰۰٫۰۰۰ نفر بوده است. منطقه پورتلند بزرگ محل سکونت بیش از یک سوم جمعیت کلی ایالت مِین است. گردشگران از محدوده بندر قدیمی تاریخی پورتلند در امتداد منطقه بندری پورتلند، در دهانه رودخانه Fore بازدید می کنند. بخش اصلی پورتلند در نزدیکی شهر Cape Elizabeth و ورودی بندر پورتلند واقع شده است. جذابیت منحصر بفرد پورتلند جایگاه خاصی در قلب ما دارد.

شهر های آمریکا

هونولولو، هاوایی

هونولولو مرکز هاوایی و پر جمعیت ترین شهر ایالت هاوایی آمریکاست.هونولولو جنوبی ترین شهر بزرگ در ایالات متحده است. مرکز بزرگ امور مالی جزایر اقیانوس آرام است. پرجمعیت ترین مرکز ایالتی متناسب با جمعیت ایالت است. سفر به هاوایی پرهزینه و پرواز طولانی مدتی را در بر می گیرد- اما وقتی به این بهشت جزیره ای با شکوه می رسید- متوجه می شوید که ارزش آن را داشته است. هونولولو و جزایر هاوایی جز مکانهایی از آمریکا هستند که باید یک بار ازشون دیدن کرد.

شهر های آمریکا

سَلت لیک ستی (شهر دریاچه نمک)، یوتا

سَلت لیک سیتی مرکز و پر جمعیت ترین شهر ایالت یوتا آمریکاست. با توجه به سرشماری سال ۲۰۱۱، ناحیه کلان شهر سَلت لیک جمعیتی  بالغ بر ۱٫۱۴۵٫۹۰۵ نفر دارد.  در دامنه کوه زیبا و شگفت انگیز Wasatch واقع شده است. این شهر در طول سال ارائه دهنده کسب و کار و گردشپری است. منطقه کوهستانی، دانشگاه و شهر همیشه باز و فعال هستند. سَلت لیک سیتی جایگاه ستادهای کلیسایی عیسی مسیح است.

شهر های آمریکا

فورت وُرث، تگزاس

فورت وُرث شانزدهمین شهر پرجمعیت ایالات متحده است. این شهر که در شمال تگزاس مرکزی  واقع شده دروازه ای فرهنگی به سوی غرب آمریکاست و حدوداً ۳۰۰ مایل مربع را پوشش می دهد و بعنوان مرکز ناحیه Tarrant بحساب می آید. طبق سرشماری سال ۲۰۱۰، فورت وُرث جمعیتی ۷۴۱٫۶٫۶ نفری دارد. فورت وُرث در سال های اخیر راههای طولانی برای کسب شهرت امن ترین شهر آمریکا را طی کرده است. فورت وُرث بغیر از شهر کابویی ها شهری پر جنب و جوش و  دارای آب و هوای گرم است.

شهر های آمریکا

بوستون، ماساچوست

بوستون بزرگترین شهر ومرکز ایالت ماساچوست یکی از قدیمی ترین شهرهای ایالات متحده آمریکاست. شهر بوسیله ساکنان اولیه آن که از مهاجران بوستون- لینکلن شایر انگلستان- نامگذرای شده است. بوستون بزگترین شهر نیوانگلند بخاطر تاثیر فرهنگی و اقتصادی اش بعنوان پایتخت غیر رسمی کل منطق نیوانگلند در نظر گرفته می شود. بوستون ماساچوست شهری است که باید ازش دیدن کرد و از مردم، تاریخ و فرهنگ شگفت آورش لذت برد.

شهر های آمریکا

اورلاندو، فلوریدا

اورلاندو شهری است در منطقه ی مرکزی ایالت فلوریدا که تقریباً بین دامیوتا و تامپا واقع شده است. کلان شهر اورلاندو بزرگ با جمعیت ۲٫۱۳۴٫۴۱۱ نفری بیست و ششمین کلان شهر ایالات متحده آمریکا ششمین کلان شهر جنوب شرق آمریکا و سومین کلان شهر فلوریدا است. وجود والت دیزنی ، استودیو های سی ورلد و یونیورسال و توجه محلی و بین المللی در ۲۵ سال گذشته به آن رونق بخشیده است.

شهر های آمریکا

شهر های آمریکابرای دیدن شهر های زیبای آمریکا و اخذ ویزای توریستی آمریکا با ما تماس بگیرید.