فرم درخواست مشاوره

سفر به آمریکا برای تحصیل یا کار می تواند آروزی هر کسی باشد اما این امر در عمل ساده نخواهد بود و با دشواری های بسیاری به علت تقاضای بالای ویزا مواجه است . از این رو اخذ ویزای تحصیلی آمریکا  و دیگر ویزاهای کشور ایالات متحده ( مانند کاری و … ) در کنار فرصت ها و فضاهای فوق  العاده این کشور کار پیجیده و سختی به نظر می رسد که ممکن است هر کسی را در ابتدا از این امر منصرف نماید . ما شما را در این راه تنها نخواهیم گذاشت و تجربیات خود را به گونه ای با شما در میان می گذاریم تا تمام مشکلات از سر راه شما برداشته شود همچنین با بهره گیری از مشاورین مجرب آماده ایم تا این راه سخت را برای شما هموار کرده و سوالات شما را پاسخ دهیم .

چنانچه سوالی در مورد انواع ویزا های تحصیلی آمریکا یا ویزای کار آمریکا دارید و یا دارای شرایط خاصی برای مهاجرت هستید کافی است تا با پرکردن فرم زیر از کارشناسان سایت مشاوره بگیرید. admission-usa با استفاده از تجربه ها و آگاهی از دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات مرتبط با مهاجرت و ویزا های کاری و تحصیلی آمریکا  آماده است تا ضمن در اختیار گذاشتن آنها شما را در تمام مراحل یاری کند.

در صورتی که نیاز به تماس مستقیم دارید می توانید از صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن های ما را دریافت کنید.

 

متقاضیان عزیزی که ازین پس می خواهند برای ویزای تحصیلی آمریکا درخواست بدهند می بایست وارد سامانه یکپارچه متقاضیان شوند سپس اقدام به ثبت نام نموده و مراحل زیر را دنبال کنند:

  1. پروفایل خود را به صورت کامل پر نمائید تنها در این صورت قادر به ارسال درخواست خواهید بود.

  2.  سپس از منوی راهنما مراحل را دنبال کنید.

  3.  از منوی ویزاها، ویزای مورد نظری را که میخواهید درخواست بدید انتخاب کرده و مدارک خود را ارسال نمائید. (مدارک لازم برای هر ویزا در بالای آن توضیح داده شده است)

  4.  در صورت نیاز به ارتباط سریع از طریق فرم تماس در سامانه با ما در تماس باشید.

 

ورود به سامانه 

expertusavisa.com