سوابق گذشته

Date : January 6, 2014

Ref. : ۱۴۴۴۳

To: Global Success Solutions Inc

Kind Attention : Mr. Majid Radaei

Subject: Testimonial on Performed activities

Dear Mr. Radaei

I hereby would like to thank you and express my deep satisfaction on the performed services by you and your colleagues in conjunction with Student Visa of my son Nima Nemaei by your Company. On time, precise actions and also every times availability of you and your colleagues during the past 9 months helped us very much to achieve our difficult goal and is

.greatly appreciated by us

I  also would like to thank you for your extended efforts to convince NY authorities for granting 40% scholarship to Nima and hope to extend our relations for the similar and also

.other activities in the near future

Sincerely Yours

H.Nemaei/MD

از زبان مشتریان :

رضا غیاسی :
این روز ها خیلی کم پیش می آید که شرکتی بتواند خدمات خوبی برای مشتریانش فراهم کند اما Admission-USA این مهم را به خوبی انجام داد و من از این بابت بسیار خوشحال هستم . من از خدمات مشاوره برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا استفاده کردم که با کارشناسانی فوق العاده با تجربه و کاربلد روبرو گشتم . فارغ از بحث تجربه آنها بسیار رفتار خوبی داشتند و تا آخرین لحظه نیز حتی بیشتر از چیزی که نیاز بود به من کمک کردند.


محمد علی پور :
من شدیداً مشاورین این سایت را پیشنهاد می کنم . اطلاعات و تجربه بالای آنها تواسنت من را در اخذ ویزای تحصیلی آمریکا یاری برساند . من هیچگاه فکر نمی کردم که بتوانم این امور پیچیده را پشت سر بگذارم اما خدمات این سایت واقعا به من کمک کرد .


سیمین مهری:
من با حس بی اعتمادی نسبت به اینگونه سایت ها پیش رفتم چون سوابق گذشته آنها خیلی امیدوار کننده نبود اما خدمات ارائه شده واقعا فوق العاده بود و در سر وقت تمام قول های خود را عملی کردند که همین امر باعث شد تا زودتر از آن چیزی که می بایست بتوانم برای تحصیل به آمریکا بروم .


پویا رازقی:
کارشناسان این شرکت همگی زبده و با تجربه هستند و همچنین بروز بودن آنها و اطلاع از تمامی قوانین بسیار به من کمک کرد تا بتونم بعد از مدت ها موفق به اخذ ویزای تحصیلی آمریکا بشوم .


شادی جبلی :
تمام کسانی که من در شرکت Admission-USA با آنها در ارتباط بودم فوق العاده خوب بودند . اخلاق و رفتار مثبت و اینکه با آرامش به تمام سوالاتم جواب دادند. در ادامه نیز در تمام مسائلی که من نیاز به کمک داشتم یاری رساندند و خیلی از آنها را خودشان به بهترین شکل انجام دادند. این شرکت سرویس های خیلی خوبی را برای ویزای آمریکا ارائه می دهد که به نظر من هر کسی باید حداقل یک بار با آنها صحبت کند.


داریوش موسوی :
خدمات این شرکت بسیار عالی بود و همه چیز سریع پیش رفت . رفتار مودبانه و پیگیر بودن آنها بسیار به چشم می آمد. من در خیلی از مسائل مربوط به ویزا مشکل داشتم که کارشناسان و مشاورین این شرکت خیلی خوب توانستند ضمن راهنمایی تمام آن کار ها را نیز انجام بدهند. از اینکه این شرکت را انتخاب کردم خیلی خواشحال هستم .