مجموعه گلوبال مارکت سلوشن GSS مفتخر است که توانسته اولین ارائه دهنده خدمات مشاوره ای و دوره های آنلاین آموزشی جهت تسهیل در تحصیل داوطلبان باشد.  مجموعه GSS از بهترین و کارآمد ترین مشاورین و وکلای رسمی اداره مهاجرت آمریکا تشکیل شده تا بتوانند ما را در رسیدن به اهدافمان که موفقیت و سربلندی شما است همراهی نمایند.

با توجه به گستردگی رشته های تحصیلی در آمریکا و همچنین گستردگی دانشگاه ها و مراکز آموزشی، در زیر جهت راهنمایی بیشتر شما عزیزان، رشته های تحصیلی ذکر شده است تا شما بتوانید با توجه به علاقه و شرایط خود، رشته ای از میان آنها برگزینید.

مجموعه گلوبال مارکت سلوشن GSS خواهان موفقیت و پیشرفت روزافزون شماست.

در صورتی که رشته ی خاصی مد نظر دارید که در لیست دروس آنلاین موجود نیست لطفا رشته موردنظر خود را از طریق فرم تماس اعلام نمائید.

online-course-2-

مجموعه رشته های سلامت و بهداشت:

علاقه مندان به تحصیل در رشته های سلامت و بهداشت می توانند از میان رشته های زیر رشته ای مناسب انتخاب نمایند:

مشاوران ما جهت تسهیل در تصمیم گیری برای انتخاب رشته همواره پاسخگوی شما علاقه مندان هستند.

همانطور که میدانیم بهداشت عمومی دانش و هنر پیشگیری از بیماری و تلاش برای حفظ و ارتقای سلامتی بشر می باشد. همچنین سلامت به معنی تامین رفاه کامل جسمی، روانی و اجتماعی است که مفهوم آن به یکی از ابعاد خلاصه نمی شود بلکه یک فرد برای برخورداری و حفظ سلامت خود نیاز به تلاش در هر سه زمینه دارد (سلامت جسمی، روانی و اجتماعی). به علت اهمیت موضوع بهداشت و سلامت افراد زیادی وجود دارند که علاقه مندند به طور بنیادین و عمیق درباره ی این موضوعات بدانند و در این زمینه ها تحقیق کنند.

اگر شما یکی از علاقمندان به این حوزه های تحصیلی هستید، زیر رشته های زیر را بخوانید تا بتوانید به علاقه ی خود جامه ی عمل بپوشانید.

  • بهداشت عمومی
  • ارتقاء سلامت
  • بهداشت و سلامت
  • بهداشت و درمان
  • خدمات انسانی:
    • خدمات خانواده و کودک
  • پرستاری (BS)

شما می توانید جهت پیش ثبت نام وارد سامانه یکپارچه مشتریان شوید و پروفایل خود را به صورت کامل آنجا پر نمایئد و مدارک خود را نیز ضمیمه کنید تا جهت مراحل بعدی با شما در ارتباط باشیم. expertusavisa.com