دوره های مدیریت

برای کسانی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند و یا حتی می خواهند در یک مجموعه به عنوان مدیرعامل ( یا یکی از عنوان های مدیریتی ) مشغول به کار شوند  داشتن علم مدیریتی و اخذ مدرکی معتبر از بهترین دانشگاه های جهان امری الزامی است . دوره های مدیریت با هدف آشنایی و آموزش مهارت های مدیریتی تعریف شده و در رشته های مختلف چون حسابداری ، مالی ، بازاریابی ، مدیریت پروژه و … تدریس می گردد و پس از آن دانشجویان موفق به دریافت مدرک مورد نظر خواهند شد .

دانشگاه های متعددی در آمریکا بر روی دروس مدیریتی تمرکز داشته و همه ساله در این دوره ها ثبت نام به عمل می آورند و نیز دانشجویان زیادی را از سراسر جهان جذب خود می کنند . دوره های ذکر شده معمولا به دو صورت غیرحضوری و کوتاه مدت برگزار می گردد که علاقه مندان می توانند به هرشکلی که تمایل دارند نسبت به ثبت نام و اخذ ویزای تحصیلی از آمریکا اقدام نمایند.

برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا در رشته های مدیریت، رشته های زیر خدمتتان معرفی می گردد:

  1. Accounting (حسابداری )
  2. Finance ( مالی )
  3. Information Technology ( تکنولوژی ارتباطات )
  4. Marketing ( بازاریابی )
  5. Operations and Project management ( مدیریت پروژه )
  6. Organizational Leadership ( راهبری سازمانی )
  7. Sport management ( مدیریت ورزشی )

admission-usa آماده هرگونه همکاری برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا برای علاقه مندانی است که درخواست ثبت نام و تحصیل در این دوره ها را دارند . همچنین شما می توانید جهت مشاوره از فرم آنلاین این وب سایت استفاده کرده و سوالات خود را مطرح کنید . کارشناسان ما در تمام مراحل همراه شما خواهند بود و به شما کمک خواهند کرد. ضمناً در صورت هرگونه سوال می توانید از صفحه سوالات متداول ما برای دریافت سریعتر پاسخ استفاده کنید و یا از طریق شماره تماس ها با ما در ارتباط باشید .