بازدید از کالج

بازدید از کالج

بازدید از کالج

دیدگاه مشترک در میان مشاوران این است که بازدید از کالج ایده خوبی است، ترجیحا زمانی که کلاس های کالج برقرار است و نه در طول تعطیلات تابستانی زیرا شانس ملاقات با یک دانشجوی واقعی در قالب یک تور، و یادداشت برداری از نکات مهم برای استفاده در زمان فرستادن پذیرش فراهم می شود. گاهی اوقات یک کالج هزینه پذیرش را بر اساس بازدید کالج صرف نظر می کند. یک  مشاور دیگر پیشنهاد داده که دانش آموزان هنگام بازدید از یک کالج  خاص باید از خود بپرسند : ” می توانم خودم را در اینجا ببینم؟ ” گزارش جینا جانسون در واشنگتن پست نشان می دهد که دانش آموزان قبل از بازدید از کالج با یک استاد در زمینه ی مورد علاقه خود تماس می گیرند، و سعی میکنند تا با آنها ملاقات مختصری داشته باشند یا در یکی از کلاس های آنها شرکت کنند. گزارش برنان بارنارد در نیویورک تایمز توصیه می کند که دانش آموز بازدید کننده باید سوالات خوبی بپرسید ( با اجتناب از سوالات واقعی که در وب سایت کالج پاسخ بهتری به آنها داده شده) ، و از آنها درخواست بلیط غذا خوری یا غذای مجانی کنید. بارنارد توصیه می کند که فراتر از تور معمولی بروید و از غریبه ها در مورد زندگی در محوطه دانشگاه و خواندن روزنامه دانشجویی سوال کنید. او توصیه می کند قبل از ملاقات یک استاد در بخش های مورد علاقه و همچنین مربیان ورزشی و مدیران موسیقی، احتمالا توسط ایمیل صحبت کنید و دیدار مختصری هم داشته باشید. به یادداشت “متشکرم” بعد از ملاقات با میزبان توجه داشته باشید (با اجتناب از بکار بردن اختصارات).

مشاور مایکل زارک بر اهمیت بازدید از دانشگاه در از بین بردن برداشت نادرست نظرداد:

نیمی از کلاس های کالج خارج از ساختمان برگزار نمیشند(دنبال اطلاعات کلاس ها در محیط بیرونی نباشید). نیمی از کلاس های درس کالج در اطراف یک میکروسکوپ الکترونی نیستند(در یکجا مجتمع نمیشوند).دفترچه ای در دست بگیرید و در اطراف قدم بزنید و هیچ چیزی رو از قلم ننذازید. همیشه به بازدید از دانشگاه تکیه  کنید (مایکل زارکMichael Szarek، ۲۰۱۱)

با این حال، پیشنهاد بازدید از کالج ها با ساختار پردیس دانشکده ای با همان فرمت خسته کننده که به ندرت شامل یک عضو هیات علمی است:

اول یک “جلسه اطلاعاتی” توسط یک کارمند پذیرش وجود دارد. سپس یک توریک ساعته در دانشگاه به دنبال آن خواهد بود، که توسط یک دانشجوی با استعداد دانشگاه انجام می شود. همیشه یک اتاق خوابگاه و سالن غذاخوری به ما نشان داده می شود. همیشه ما را به یک کتابخانه برده و گفته می شود که چگونه بسیاری ازنسخه ها در آن وجود دارند. ما مطلع می شویم که چه تعداد از دانشجویان در خارج از کشور تحصیل می کنند، چقدر از باشگاه های دانشجویی وجود دارد، و چقدر کلاس ها کوچک هستند (کارل الیوت Carl Elliott در تاریخچه ی آموزش عالی، ۲۰۱۲)