رشته های مهندسی

مهندسین به عنوان طراح و مجری در پروژه ها مشغول به کار می شوند . در واقع یک کار بدون مهندسین قابل پیاده سازی نخواهد بود. بر خلاف رشته های مدیریت که اکثراً در محیط های اداری و اتاق های سرپوشیده فعالیت می کنند ، مهندس ها در بطن کار و دل پروژه ها قرار دارند .حدود ۲۰۰ نوع رشته مهندسی وجود دارد که مانند اجزای مختلف یک گروه موسیقی در کنار هم برای به هدف رسیدن یک پروژه فعالیت می کنند.

آمریکا به عنوان یک کشور پیشرفته فضای فوق العاده ای را برای تحصیل در رشته های مهندسی فراهم می کند که علاقه مندان می توانند برای تحصیل در رشته مورد نظر خود اقدام به اخذ ویزای تحصیلی آمریکا کنند. همچنین اکثر این رشته ها تا مدرک دکترا ادامه خواهد یافت که خود باعث فضای کاری باز تری برای مهندس ها نسبت به دیگر زمینه ها می باشد . اما تحصیل در رشته های مهندسی می تواند در نوع خود نیز دشوار باشد و تقاضا برای این رشته ها بسیار بالا است اما شرکت ما مختصص در اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می باشد .

در زیر لیست تمامی رشته های مهندسی به شرح آمده است:

System Engineering  ::    

Sustainable Engineering ::    

Science Computing ::    

Polymer Engineering ::    

Mechanical Engineering ::    

Material Science and Engineering ::    

Manufacturing Engineering ::    

Industrial Engineering ::    

Engineering Technology ::    

Engineering management ::    

Electrical Engineering ::    

Electric-drive Vehicle Engineering ::    

Computer Science ::    

Computer Engineering ::    

Civil Engineering ::    

Chemical Engineering ::    

Bio-medical Engineering ::    

admission-usa آماده هرگونه همکاری برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا برای علاقه مندانی است که درخواست ثبت نام و تحصیل در این دوره ها را دارند . همچنین شما می توانید جهت مشاوره از فرم آنلاین این وب سایت استفاده کرده و سوالات خود را مطرح کنید . کارشناسان ما در تمام مراحل همراه شما خواهند بود و به شما کمک خواهند کرد. ضمناً در صورت هرگونه سوال می توانید از صفحهسوالات متداول ما برای دریافت سریعتر پاسخ استفاده کنید و یا از طریق شماره تماس ها با ما در ارتباط باشید .

درباره مهندسی بیشتر بخوانید

مهندسی