MBA-canada

مدیریت ارشد کسب و کار (MBA): ونکوور

برنامه NYIT  ونکوور مبتنی بر برنامه های ارائه داده شده و مورد تایید است.  برنامه ونکوور با رضایت وزیر آموزش عالی دانشگاه بریتیش کلمبیا ارائه گردیده است. واحدهای درسی این برنامه توسط استادان و یا کادر آموزشی داخلی تدریس می گردد. افزون بر محتوای درسی استاندارد ، برای کسب اطمینان از حضور فعال دانشجویان در فضای رقابتی کانادا، محتوای درسی کانادا نیز اضافه شده است.

گرایش های رشته  MBA

دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در رشته MBA با گرایشی معین هستند علاوه بر پیش نیازهای اصلی اعم از لغو شدنی و لغو نشدنی ، باید در طول هر ترم ۱۵ واحد درسی را بگذارنند.

MBA  با گرایش مالی

دانشجویان گرایش مالی باید هر دو درس حسابداری پیشرفته مالی و مدیریت برنامه ریزی و نیز سه درس (شامل ۹ واحد) را که از لیست زیر انتخاب شده است، بگذرانند. هر درس شامل سه واحد است.

MBA با گرایش جهانگردی

گرایش جهانگردی باید مجموعه ای از ۵ محتوای درسی (۱۵ واحد) انتخاب شده از لیست زیر را شامل شود. هر کدام از درسها ۳ واحد است.

جزئیات بیشتر درباره MBA

:: برنامه درسی MBA (کاتالوگ موسسه فناوری نیویورک)

:: یادگیری برنامه ریزی واحدهای درسی عمومی و اختیاری

:: آشنایی بیشتر

:: درخواست پذیرش برای کسب مدرک MBA از مشارکت ونکوور

 مدیریت ارشد علوم اطلاعات، شبکه و امنیت کامپیوتر (INCS)

INCS برنامه ای اساسی است که برای آماده سازی دانشجویان برای پستهای مدیریتی طراحی گردیده،  مشکلی که اکثر سازمانهای مدرن با آن مواجه هستند. مدیریت ارشد INCS عموما برای فارغ التحصیلان رشته های علوم کامپیوتر، مهندسی، پژوهش عملیاتی، ریاضیات و سایر حوزه های مرتبط مناسب است . مدت این دوره ۲ سال است (البته دانشجویان باهوش، آماده و کوشا می توانند واحدها را زودتر از زمان معمول بگذرانند.)

ساختار دوره

برنامه آموزشی INCS از ۳۰ واحد تشکیل شده است، که شامل ۸ درس اختصاصی (۲۴ واحد) ، یک درس ۳ واحدی پروژه نظارتی، و یک درس ۳ واحدی اختیاری است